Переключиться на мобильную версию

Сьогодні в Одеський порт зайшов круїзний лайнер заввишки з 20-поверховий будинок

Сьогодні, 26 вересня, вперше в Одеському порту пришвартувався знаменитий лайнер Costa Atlantica.
Лайнер Costa Atlantica відвідав Одесу
Лайнер Costa Atlantica відвідав Одесу
Мінтранс

На борту теплохода перебувають більше 2 тисяч туристів з Європи і США. Судно прибуло з румунської Констанци і з Одеси візьме курс на Ялту.

"Розміри судна вражають: довжина - 292,5 м, висота сягає майже 20-поверхового будинку, загальна площа палуб перевищує Олімпійський стадіон в Римі", - йдеться в повідомленні Мінтрансу.

Одночасно подорожувати на лайнері можуть до 2680 пасажирів. Для туристів на борту обладнано 1057 кают - 212 внутрішніх і 845 з видом на океан, а також 40 кают класу Wellness - для прихильників здорового способу життя.

Туристи, подорожуючи на судні, мають можливість ознайомитися з творчістю знаменитого італійського кінорежисера Федеріко Фелліні - палуби оформлені кадрами картин Фелліні (Солодке життя та інші), замальовками художника Міло Манара до фільмів майстра.

На борту лайнера перебуває Caffe Florian - копія знаменитого кафе на площі Св. Марка у Венеції. В Одеському порту пасажирів Costa Atlantica зустрічали духовий оркестр, дівчата в національних костюмах і 53 екскурсійних автобуси.

Нагадаємо, раніше у вересні в Одеський порт зайшов шестизірковий лайнер Crystal Serenity. 12 вересня Одеський порт відвідав круїзний лайнер Silver Spirit з 513 туристами на борту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь