Переключиться на мобильную версию

МНС ініціює скорочення кількості правил пожежної безпеки

Міністерство надзвичайних ситуацій ініціює скорочення кількості правил пожежної безпеки для підприємств.
У МНС мають намір зменшити кількість перевірок
У МНС мають намір зменшити кількість перевірок
Фото Таїсії Стеценко/Корреспондент.net

Про це сьогодні, 26 вересня, заявив помічник міністра надзвичайних ситуацій Ян Берназюк.

"Паралельно, за ініціативою міністра (надзвичайних ситуацій Віктора Балоги), інспекція техногенної безпеки вже займається підготовкою змін до правил пожежної безпеки щодо скорочення тих вимог, яких сьогодні повинні дотримуватися підприємці, відкриваючи той чи інший офіс, або розпочинаючи ту чи іншу діяльність, використовуючи приміщення", - сказав Берназюк.

Помічник міністра зазначив, що Балога виступає за те, щоб залишити близько 10-15 обов'язкових правил пожежної безпеки для підприємств, а решта вимог повинні мати рекомендаційний характер.

"На думку міністра, має бути 10, максимум, 15 обов'язкових правил, яких потрібно дотримуватись. Інші сотні вимог, починаючи від розміщення висоти розетки до обробки порога, повинні мати рекомендаційний характер", - сказав він.

При цьому Берназюк додав, що керівництво підприємства повинно саме нести відповідальність за дотримання цих рекомендаційних вимог.

Крім того, за його словами, Міністерство надзвичайних ситуацій сподівається, що закон, який дозволить обмежити втручання органів пожежної безпеки в роботу підприємств, буде прийнято Верховною Радою, і він набуде чинності з 1 січня 2012 року.

"Ми сподіваємося, що закон про дерегуляцію у сфері пожежної безпеки буде підтримано Верховною Радою, і з 1 січня (2012 року) підприємці відчують полегшення у відносинах з інспекторами пожежної безпеки", - сказав він.

За словами помічника міністра, відповідний законопроект вже переданий на розгляд Президенту Віктору Януковичу, який найближчим часом повинен внести його в парламент.

Помічник міністра додав, що ухвалення документа має поліпшити інвестиційний клімат в країні.

Нагадаємо, даним законопроектом пропонується, зокрема, встановити, що початок використання нерухомості, роботи створених підприємств, впровадження нових технологій здійснюється після подання державному адміністратору декларації матеріально-технічної відповідності об'єкта вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

Нагадаємо, на початку серпня Кабінет міністрів схвалив законопроект про створення єдиної служби порятунку 112.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь