Переключиться на мобильную версию

Джерело: Ющенка хочуть вигнати з Нашої України

Президія політради партії Наша України відбудеться у вівторок, 27 вересня.

Як повідомляють джерела УНІАН в апараті Нашої України, на засіданні політради планують рішення про винесення на з'їзд НУ питання про звільнення Віктора Ющенка з посади почесного голови партії.

Ініціаторами нібито виступили голова політради Нашої України Валентин Наливайченко, голова виконкому НУ Сергій Бондарчук і керівник столичного осередку партії Юрій Єхануров.

"Мотивація цього кроку така, що Ющенко сьогодні не додає партії виборчих очок, а віднімає їх. Крім того, давно не вирішує фінансові проблеми партійних структур, що призвело до великих заборгованостей", - йдеться в публікації.

За інформацією джерела, Наливайченко та Бондарчук замислили об'єднувальний виборчий проект. Йдеться про приєднання до Нашої України партії За Україну! на чолі з В'ячеславом Кириленком і партії Громадянська позиція Анатолія Гриценка (разом з Миколою Катеринчуком та його Європейською партією).

"Ющенко ніколи не погодиться бути в одному проекті з Кириленком і Гриценком, яких щиро вважає "зрадниками", - пише видання.

"Лідери вищезгаданих партій сподіваються, що така "інтеграція" дасть потужний кумулятивний ефект - і Наша Україна (о-об'єднана) подолає виборчий бар'єр", - зазначає автор.

Також планується створення парламентської групи, після чого Наливайченко залишиться на посаді голови політради партії, а на чолі депутатської групи стане Кириленко.

Як повідомляє джерело, Кириленко і Наливайченко агітують депутатів фракції НУ-НС для входження в нову групу, розповідаючи, що є вже три десятки охочих. Проте, як відомо джерелу, насправді немає і 15 - мінімуму, необхідного для створення групи.

Між тим, на прохання прокоментувати дану інформацію, в прес-службі Нашої України відповіли: "Ми не коментуємо публікації вигаданих журналістів".

Як повідомлялося, Кириленко не вважає Ющенка опозиційним політиком.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь