Переключиться на мобильную версию

Генпрокуратура зажадала від Міносвіти захистити права випускників ПТУ

Генеральна прокуратура України внесла подання до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту з метою захисту прав випускників професійно-технічних навчальних закладів.
ГПУ: На сьогодні не працевлаштовано 14 тисяч випускників ПТУ
ГПУ: На сьогодні не працевлаштовано 14 тисяч випускників ПТУ
Фото Таїсії Стеценко/Корреспондент.net

Як повідомили сьогодні, 26 вересня, у Генеральній прокуратурі України, перевірки органів прокуратури виявили порушення прав випускників профтехучилищ, які навчалися за держзамовленням, на працевлаштування за отриманим профілем.

За даними прокуратури, не працевлаштовано 14 тисяч таких випускників, у тому числі близько 200 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

"Найбільше таких випадків зафіксовано у Дніпропетровській, Донецькій та Сумській областях", - підкреслили у ГПУ.

Крім того, прокуратура називає випадки порушення прав неповнолітніх на отримання заробітної плати, незаконного вимагання коштів за проходження виробничої практики.

"За результатами розгляду подання Генпрокуратури Міносвіти розробило заходи для усунення виявлених порушень, до відповідальності притягнуто 22 винних службових осіб", - додали у ГПУ.

Нагадаємо, що в середині вересня Генпрокуратура виявила ряд порушень під час перевірки дотримання органами виконавчої влади та місцевого самоврядування вимог Закону України Про доступ до публічної інформації.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь