Переключиться на мобильную версию

Завтра суд може відновити слідство у справі Тимошенко

Печерський районний суд Києва у вівторок, 27 вересня о 15:00 після двотижневої перерви у засіданнях продовжить слухати газову справу щодо екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Як очікується, суд перейде до фінальної стадії процесу - судових дебатів. Представники держзвинувачення, захист і підсудна виступлять у дебатах, обміняються репліками, після чого суд, згідно з законодавством, надасть слово підсудній і вийде до дорадчої кімнати для оголошення вироку.

Тим часом, адвокати екс-прем’єра двічі зверталися до головуючого у справі, судді Родіона Кірєєва, з проханням відновити судове слідство для того, щоб, зокрема, прийняти рішення стосовно клопотань захисту, які не були розглянуті раніше судом. У першу чергу, адвокати наполягали на необхідності розгляду клопотання про зміну запобіжного заходу для Тимошенко  з арешту на будь-яку іншу, не пов’язану з утриманням під вартою форму.

Адвокати стверджували, що Кірєєв проігнорував звернення захисту про відновлення судового слідства.

В інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна адвокат Тимошенко Олександр Плахотнюк передбачив, що головуючий може на засіданні у вівторок оголосити рішення по зверненнях захисту про відновлення судового слідства.

За словами Плахотнюка, якщо судове слідство не буде відновлено, то, відповідно, жодні клопотання, у тому числі і про запобіжний захід, розглянуті бути не можуть, оскільки це не передбачено законодавством.

Говорячи про те, що за процедурою має бути на засіданні 27 вересня, адвокат сказав: "Будуть дебати або не будуть - це питання цікаве, я не можу нічого стверджувати, особливо після тривалої перерви у засіданнях". Що стосується тривалості стадії дебатів, то, за словами Плахотнюка, вони можуть зайняти близько двох днів.

Адвокат екс-прем’єра Юрій Сухов, у свою чергу, не виключив, що суд відновить судове слідство. "Процес став непрогнозованим. Ми чекаємо дебатів, готові до них. Але не виключено, що завтра відновлять судове слідство. Є велика ймовірність цього", - сказав він. При цьому Сухов пояснив також, що суд повинен прийняти рішення відновити судове слідство на прохання адвокатів.

Що стосується стану здоров’я екс-прем’єра, то, за словами Плахотнюка, він покращився, і у вівторок Тимошенко буде присутня на засіданні.

Сухов зазначив, що про істотне покращення стану здоров’я екс-прем’єра говорити не можна, оскільки вона знаходиться в умовах СІЗО, але з простуди Тимошенко "начеб то викарабкалася".

Як повідомлялося, в оточенні Тимошенко чекають, що крапку в справі проти неї буде поставлено у другій декаді жовтня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь