Переключиться на мобильную версию

У Харківському університеті ЗС офіцер за розмову по мобільному відбив солдату селезінку

Військова прокуратура Харківського гарнізону порушила кримінальну справу стосовно офіцера, який відбив солдату селезінку.
Офіцер відбив солдату селезінку
Офіцер відбив солдату селезінку
Корреспондент

Як повідомили у військовій прокуратурі Центрального регіону України, за результатами перевірки дотримання законодавства з питань збереження життя і здоров'я військовослужбовців Харківського університету Повітряних Сил порушено кримінальну справу стосовно одного з командирів факультету протиповітряної оборони сухопутних військ.

"Встановлено, що під час проведення вечірньої прогулянки на плацу університету командир був не задоволений нібито невиконанням одним із солдатів своїх обов'язків по військовій службі, а саме його наказу про заборону користуватися мобільним телефоном у строю. За це командир, перевищуючи свої службові повноваження, "наніс солдату один удар кулаком в спину", - йдеться в повідомленні.

У результаті удару солдат "отримав підкапсульний розрив селезінки, що призвело до втрати зазначеного органу, тобто умисного тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного для життя", зазначили в прес-центрі.

Як повідомлялося, у Дніпропетровську до чотирьох років і шести місяців позбавлення волі засудили офіцера за те, що він систематично застосовував нестатутні заходи впливу та насильство стосовно підлеглих.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь