Переключиться на мобильную версию

Поблизу Борисполя пошкоджено підземний газопровід: сім населених пунктів залишилися без газу

Учора, 26 вересня, о 15:00 поблизу міста Бориспіль на відкритій місцевості біля залізничної колії під час робіт з укладання кабелю працівниками однієї з київських фірм було пошкоджено підземний магістральний газопровід Шебелинка - Полтава - Київ (діаметр.

У результаті пошкодження, повідомляє МНС, без газопостачання залишилися сім населених пунктів (близько 3 тисячі осіб).

О 15:30 з метою забезпечення безпеки проведення відновлювальних робіт було тимчасово перекрито рух залізничного транспорту на ділянці Бориспіль - Баришівка, а перевезення пасажирів компенсували додатково 23 автобусами.

О 17:30 аварійні бригади Яготинського та Боярського лінійних відділів управління магістральних газопроводів перекрили засувки на газопроводі. Після повного відведення газу з магістралі проводяться роботи щодо заміни пошкодженої ділянки труби.

Сьогодні, о 9:00 ранку, рух залізничного транспорту відновлено, газопостачання буде відновлено у другій половині дня. До ліквідації аварії залучено 20 одиниць техніки і 87 осіб особового складу.

Нагадаємо, схожа аварія сталася в Ужгороді 29 серпня. Тоді через пошкодження газопроводу працівниками однієї з фірм під час несанкціонованих робіт на підземних електромережах стався вибух газоповітряної суміші з подальшим горінням.

У результаті аварії Ужгород та ще 64 населених пункти Закарпатської області залишилися без газу, близько 5 тисяч мешканців - без електро-і водопостачання. При цьому, трьох людей госпіталізували з опіками, одна з яких через деякий час померла.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь