Переключиться на мобильную версию

Власник фірми, що виготовила футболки Спасибі жителям Донбасу, має намір просити політпритулку в Латвії

Власник фірми ProstoPrint Денис Олейников, який став відомий після скандалу навколо футболок з написом Спасибі жителям Донбасу, а також обвинувачений у незаконному використанні логотипа Євро-2012, заявив в інтерв'ю
Олейников хоче попросити притулку в Латвії
Олейников хоче попросити притулку в Латвії
Фото зі сторінки Дениса Олейникова на facebook.com

"Це виключно технічне рішення. У моєї сім'ї не було віз до моменту виїзду, а до Хорватії до 31 жовтня громадяни України могли в'їжджати без віз", - заявив Денис Олейников.

Бізнесмен вважає, що на Батьківщині йому і його родині загрожує реальна небезпека, тому поки виключає можливість повернення. При цьому він повідомив, що розглядає Хорватію як транзитну країну і має намір просити політичного притулку в Латвії.

"Хорватія - це транзитна країна. Зараз ми розглядаємо Латвію", - заявив бізнесмен. У Латвії він сподівається відновити бізнес і, по можливості, продовжити політичну діяльність. Крім того, Олейников заявив, що раніше ніколи не мав конфліктів з правоохоронними органами.

"У нас ніколи не було конфліктів з правовласниками", - говорить Денис Олейников. Бізнесмен вважає, що конфлікт навколо логотипа Євро-2012 - непорозуміння.

"Цей логотип закачали на сервер. Після цього прийшли люди, завантажили його, і дали нам, замовивши 15 футболок, - розповідає підприємець. - Ми їх надрукували, потім люди забрали ці футболки і через п'ять хвилин прийшли назад, з цими ж футболками, показавши посвідчення міліції".

При обшуку, за словами Олейникова, ніякої іншої продукції з логотипом Євро-2012 знайдено не було.

"Типографія не зобов'язана, за законодавством України, перевіряти макети, що надсилаються замовником,і встановлювати, кому належать авторські права, - говорить Олейников. - Хостинг не несе відповідальності за зміст файлу".

Пояснюючи, чому він вибрав Латвію, Олейников заявив, що ця країна надає більше можливостей продовжувати бізнес. "Це досить близько. Там легше буде вести бізнес, і набирати нових співробітників, - сказав підприємець. - ProstoPrint обов'язково відновить роботу. Для мене це справа життя", - наголосив він.

Між тим, якщо Латвія не зможе надати політичний притулок йому і його родині, то підприємець має намір звернутися в інші країни, можливо, Німеччину, Австрію чи Бельгію.

"З Німеччини нам вже написали представники місцевого українського земляцтва, і пропонують свою допомогу в подачі документів, тому що ми не знаємо мови", - розповів підприємець.

Нагадаємо, 19 вересня в громадському русі Спільна Справа заявили, що видавцеві футболок Спасибі жителям Донбасу Денису Олейникову "пригрозили фізичним знищенням".

21 вересня Олейников повідомив, що разом з родиною залишив Україну, побоюючись за безпеку своєї сім'ї.

За матеріалами: BBCrussian.com

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь