Переключиться на мобильную версию

Могильов заявив, що одним із заарештованих у Калуші є син депутата від Партії регіонів

В Івано-Франківську заарештовано двох людей, які відкрили стрілянину з пістолета в ході конфлікту на дорозі. Один із затриманих є сином народного депутата від Партії регіонів.
Могильов: Син регіонала затриманий за стрілянину
Могильов: Син регіонала затриманий за стрілянину
Корреспондент

"Було прийнято рішення про затримання, і судом Івано-Франківська обох молодих людей було затримано і згодом заарештовано", - повідомив міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов.

Він нагадав, що раніше в Івано-Франківській області стався конфлікт між водіями двох автомобілів. "Після тривіальної ситуації - конфлікту на дорозі між двома водіями - одна машина підрізала іншу, не було зіткнення, і після дзвінків по телефону до них під'їхали автомобілем двоє молодих людей, один з яких є сином народного депутата", - зазначив міністр.

За словами міністра, ці двоє молодих людей вступили в конфлікт між двома водіями, після чого відкрили стрілянину з пістолетів: один був з травматичними кулями, інший - газовий. За словами міністра, один з водіїв отримав сім поранень пластиковими кулями, одну з яких витягли в лікарняних умовах.

"Цих двох громадян було встановлено, і, враховуючи той резонанс, якого це подія набула в Івано-Франківській області, було прийнято рішення про їх затримання", - зазначив міністр. Кримінальну справу порушено за фактом хуліганства.

При цьому Могильов відмовився назвати прізвище молодої людини, яка є сином одного з народних депутатів від Партії регіонів. Джерела видання Сегодня повідомляють, що одним із заарештованих є син народного депутата від Партії регіонів Володимира Личука Тарас.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь