Переключиться на мобильную версию

Бютівці освистали прокурора, який оголосив вимогу посадити Тимошенко на сім років

Народні депутати від Блоку Юлії Тимошенко освистали прокурора Михайла Шоріна, який вийшов до журналістів повідомити про те, що прокуратура просить 7 років тюремного ув’язнення для екс-прем’єра Юлії Тимошенко.
Суд продовжиться завтра
Суд продовжиться завтра
byut.com.ua

Прокурор вийшов до журналістів з тим, аби повідомити, що сторона звинувачення вимагає 7 років тюремного ув’язнення для Тимошенко.

У цей час депутати, що знаходяться у дворі Печерського суду скандували: "Брехун, ганьба!". Прокурор після короткої заяви повернувся у будівлю суду.

Прибічники Тимошенко впритул наблизилися до арки, яка веде до будівлі суду. Вони скандують: "Банду геть!" і тримають на витягнутих руках над головою прапор України.

При цьому співробітники міліції заблокували вхід в арку.

У свою чергу, захист Тимошенко називає необґрунтованою вимогу прокуратури щодо 7 річного терміну ув’язнення екс-прем’єра.

"Ми вважаємо, що і саме звинувачення, і, відповідно, термін, який попросила прокуратура, незаконні", - сказав адвокат Олександр Плахотнюк журналістам у середу після закінчення судового засідання.

При цьому він підкреслив, що всі докази, які навела прокуратура, спростовуються матеріалами справи.

Плахотнюк не зміг пояснити, чому сторона звинувачення попросила для Тимошенко мінімальний термін ув’язнення, передбачений відповідною статтею Кримінального кодексу.

"Логіки у цьому жодної немає. Вони кажуть про те, що це безпрецедентний випадок в історії, вони кажуть про збитки у розмірі 1,5 млрд. доларів і при цьому просять мінімальний термін позбавлення волі, передбачений статтею. Я пояснити це не можу, я не бачу логіки у цих діях", - зазначив він.

"Враховуючи, що ми вважаємо, що в діях Тимошенко немає складу злочину, навіть якщо б держзвинувачення попросило рік умовно, це було б багато", - сказав Плахотнюк.

Він підкреслив, що захист вважає, що Тимошенко слід ухвалити виправдувальний вирок, тому "не може бути мови ні про яке реальне або умовне покарання".

Тим часом, Печерський районний суд продовжить розглядати газову справу стосовно Тимошенко 28 вересня о 09:30.

Як повідомлялося, на засіданні у вівторок прокурор Лілія Фролова виступила з вимогою засудити Тимошенко до 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади протягом трьох років.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь