Переключиться на мобильную версию

Прихильники Тимошенко заблокували виїзд з суду. МВС запевняє, що сльозогінний газ не застосовували

Екс-прем’єра України Юлію Тимошенко, ймовірно, вивезли на автозаку з суду не через центральний вихід, а через бічний.

Прибічники Тимошенко заблокували арку, яка веде у двір Печерського райсуду.

У дворі суду стояв автозак, який оточили "живим ланцюгом" співробітники спецпідрозділу МВС Беркут.

Потім оточення по периметру подвір’я було зняте, з чого журналісти зробили висновок про те, що оточений беркутівцями автозак був прикриттям, а автомобіль з Тимошенко залишив територію через бічний виїзд.

Прибічники Тимошенко, які знаходяться на вул. Хрещатик, продовжують скандувати гасла на підтримку екс-прем’єра, вони як і раніше блокують вихід з подвір’я суду.

За інформацією інтернет-видання Українська правда, керівник київського осередку партії Батьківщина Юрій Одарченко заявив зі сцени під судом: "Міліція застосувала сльозогінний газ проти демонстрантів. Скоро вони стрілятимуть кулями у власний народ".

"Коли журналісти підійшли до виходу з двору Печерського суду, були видно струї газу, які піднімалися у повітря біля проїжджої частини вулиці Хрещатик", - пише УП.

У свою чергу, в столичній міліції спростовують інформацію про застосування співробітниками правоохоронних органів сльозоточивого газу проти прибічників Тимошенко, що заблокували центральний прохід до будівлі суду.

"Сльозоточивий газ не застосовувався. У нас такої інформації немає", - повідомили в Управлінні зв’язків з громадськістю Головного управління МВС України у Києві.

Як повідомлялося, народні депутати від БЮТ освистали прокурора Михайла Шоріна, який вийшов до журналістів повідомити про те, що прокуратура просить 7 років тюремного ув’язнення для Тимошенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь