Переключиться на мобильную версию

У Бахчисараї з'явиться вулиця Джарти

Учора, 27 вересня, в Криму виконавчий комітет Бахчисарая на своєму засіданні прийняв рішення назвати одну з вулиць міста ім'ям покійного екс-прем'єр-міністра автономної республіки Василя Джарти.
Як заявив секретар Бахчисарайської міськради Олександр Токарєв, ім'ям політика назвуть одну з вулиць у мікрорайоні компактного проживання кримських татар, пише видання Новый регион.

"Це мікрорайон компактного проживання кримських татар. При коригуванні генплану з'явилася нова вулиця, ділянки на ній виділені, але будівництво будинків тільки почалося", - зазначив Токарєв, уточнивши, що виконком присвоює номери будинків і назви вулиць.

Повідомляється, що з такою пропозицією вийшли дві фракції - фракція Партії регіонів і Рух - Курултай.

Видання наголосило, що мер Бахчисарая Костянтин Рубаненко, обраний від Російської єдності, не знав про депутатську ініціативу.

Зазначається, що він два тижні перебував у відрядженні і про рішення виконкому дізнався від журналістів.

Нагадаємо, що 21 вересня на засіданні кримського парламенту депутат, член фракції Регіони Криму Анатолій Зайченко виступив з пропозицією клопотати перед Президентом Віктором Януковичем про присвоєння Джарти звання Героя України посмертно.

Нагадаємо, 23 серпня стало відомо, що мешканці району Сімферополя, в якому компактно проживають кримські татари, висунули ініціативу присвоєння одній з вулиць міста імені покійного голови Ради міністрів Криму Василя Джарти.
Нагадаємо, 18 серпня в Макіївці поховали колишнього мера міста, голову Радміну Криму Василя Джарти, який помер 17 серпня у віці 53 років від раку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь