Переключиться на мобильную версию

Захист Тимошенко вкотре просить суд виправдати її

Захист екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко вкотре просить суд винести обвинуваченій виправдувальний вирок у порушеній стосовно неї газовій справі і звільнити підсудну з-під варти.
Захист Тимошенко попросив винести виправдувальний вирок
Захист Тимошенко попросив винести виправдувальний вирок
byut.com.ua

У ході виступу в дебатах адвокат Юрій Сухов наголосив, що сформульоване прокурорами звинувачення на адресу Тимошенко "є розмитим в контексті визначення суб'єкта злочину".

Адвокат зауважив, що звинувачення не довело цілей скоєння злочину, мотивів, прямого умислу, а також причинно-наслідкового зв'язку між діями екс-прем'єра з видачі директив НАК Нафтогаз Україна і наслідками, які вказані обвинуваченням.

Говорячи про відсутність в діях Тимошенко прямого умислу та мотивації, Сухов зазначив, що таким чином не доведено обов'язкову ознаку злочину і відсутні суб'єктивна сторона злочину і сам злочин, як такий.

Говорячи про об'єктивну сторону злочину, адвокат наголосив, що звинувачення не вказало, чи було перевищення влади з боку Тимошенко або її повноважень, а також яку саме заборону порушила екс-прем'єр.

Він також зазначив, що для визнання Тимошенко винною необхідно встановити всі обов'язкові ознаки злочину, а держзвинувачення не обґрунтувало їх як такі.

"Звинувачення побудовано на незаконних припущеннях, викривленнях обставин справи ... У діях Тимошенко відсутній склад злочину, передбачений ст.365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень). Таким чином, у справі має бути винесено виправдувальний вирок", - акцентував увагу суду Сухов.

Крім того, він вкотре попросив суд звільнити Тимошенко з-під варти.

Нагадаємо, сторона державного обвинувачення в газовій справі пропонує Печерському районному суду Києва засудити Тимошенко до семи років позбавлення волі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь