Переключиться на мобильную версию

ДТ: В Одеській області голова сільради відмовився від посади під тиском регіоналів

У селі Понятівка Одеської області Анатолій Томчук, який переміг на виборах 18 вересня сільського голову, відмовився від посади під тиском представників Партії регіонів, пише сьогодні, 28 вересня, видання
Видання стверджує, що "домовлятися" в село їздив і депутат облради з двома громадянствами Пресман
Видання стверджує, що "домовлятися" в село їздив і депутат облради з двома громадянствами Пресман
dumskaya.net

Як пише видання, наступні вибори відбудуться 20 листопада.

За інформацією видання, після поразки на виборах 18 вересня кандидата від Партії регіонів Миколи Грекова Роздільнянський районний суд відмовив кандидату від влади в його вимозі визнати голосування на виборах недійсним.

Повідомляється, що після цього в село приїхали представники Партії регіонів.

"Делегація у складі голови Роздільнянської райради Сергія Крилова, депутата Одеської обласної ради Олександра Пресмана (який має подвійне громадянство, - ред.), депутата Верховної Ради (ім'я якого ніхто в селі не запам'ятав) і юриста з Києва запропонувала понятівцям два варіанти виходу з ситуації", - написало видання.

Зазначається, що першим запропонованим варіантом став варіант проведення повторних виборів, але після того, як кандидат-самовисуванець Томчук, котрий переміг, напише заяву про відмову від посади, вступить до лав Партії регіонів, буде балотуватися вже як кандидат від ПР.

"Другий (варіант, - ред.) - кандидат Греков подає апеляцію, і понятівців очікує судова епопея з оскарженням результатів виборів", - наголошує видання.

У виданні розповіли, що після палких суперечок і обіцянок представників провладної партії вирішити проблеми Понятівки і допомагати Томчуку в роботі на посаді сільського голови, члени виборчкому і сам Томчук були змушені погодитися на повторні вибори.

"Томчук написав заяву, в якій відмовився від посади і дав згоду на проведення повторних виборів. За словами Томчука, подібний крок він вважає єдиним виходом із ситуації, ситуації, що зайшла у глухий кут... Він упевнений, що переможе, незалежно від того, буде влада його підтримувати, чи ні", - повідомили ZN.UA представники Томчука.

У повідомленні наголошується, що відразу після зустрічі "спонсор від Партії регіонів погасив заборгованість за електроенергію в 12 тис. грн, через що у понятівців були серйозні проблеми з подачею води в житлові будинки".

Крім того, пише видання, через "скандальні вибори у Понятівці" голова держадміністрації Роздільнянського району Олексій Могилко написав заяву про звільнення за власним бажанням.

Як повідомили в прес-службі губернатора Одеської області, вже є нова кандидатура. Це начальник управління інфраструктури та енергозабезпечення Одеської облдержадміністрації Олег Кураков.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що депутат Одеської обласної ради від Партії регіонів Олександр Пресман
заявив, що наявність у нього двох паспортів - українського та американського - не суперечить нормам чинного законодавства України.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь