Переключиться на мобильную версию

Мороз веде переговори про об'єднання з вісьмома партіями

Сьогодні, 28 вересня, заступник голови Соціалістичної партії України Денис Русак заявив, що з цією політсилою ведуть переговори про об'єднання вісім політичних партій лівого спектру.
Мороз шукає нових союзників
Мороз шукає нових союзників
Фото Наталії Кравчук/Корреспондент

За його словами, на сьогодні Всеукраїнська партія Діти війни прийняла рішення про входження в СПУ.

Русак зазначив, що "не важливо, скільки партій увійдуть до складу нової лівоцентристської сили, але ті, які увійдуть, дійсно вболівають за суспільство".

Він не відкидає, що до СПУ приєднаються не тільки партії, які "сповідують ліву ідеологію, а й, можливо, ліберальні партії, які розуміють, що ринок сам по собі нічого не регулює".

"Під час об'єднання партій ті, які поділяють погляди соціалістів, відпрацюють входження в СПУ", - наголосив він.

Він повідомив, що в процесі переговорів про об'єднання політичних сил беруть участь партії Народна влада, очолювана Йосипом Вінським, і Справедливість, очолювана Станіславом Ніколаєнком (обидва колишні члени СПУ, - ред.).

Русак зазначив що об'єднання не пов'язано зі створенням противаги Партії регіонів.

"Цей процес (об'єднання лівих сил, - ред.) ніяк не пов'язаний, він був логічним і починався ще до початку процесів переговорів у Партії регіонів", - сказав він.

За його словами, в наступному парламенті має бути ліва партія, яка відстоювала б інтереси соціально незахищених людей.

"До КПУ я ставлюся абсолютно скептично, бо йдеться про театральні дійства, які не спрямовані на захист інтересів пригнобленого класу", - зауважив заступник голови СПУ.

При цьому він зазначив, що СПУ виступає проти ініціатив уряду, які спрямовані на позбавлення "30% громадян України соціальних пільг", зокрема, чорнобильців, афганців, дітей війни.

Нагадаємо, голова СПУ Олександр Мороз заявив, що Координаційна рада лівоцентристських партій затвердила рішення про їх об'єднання на базі СПУ.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь