Переключиться на мобильную версию

Джерело: Прем'єром Криму стане Яцуба

Глава Севастопольської міськдержадміністрації Володимир Яцуба в терміновому порядку пішов у відпустку. Зараз він у Києві і щодня перебуває в Адміністрації Президента і в Кабміні.
У прем'єри Криму готують Яцубу?
У прем'єри Криму готують Яцубу?
sev.gov.ua

Про це сайту Крым.Комментарии повідомило джерело в Адміністрації Президента.

"Кажуть, що він, швидше за все, буде призначений на пост прем'єр-міністра Криму. Це дуже реально і станеться не сьогодні - завтра. На стороні Яцуби татари, кримська еліта, він своя людина в Києві і вважається політичним важкоатлетом", - зазначило джерело .

За його словами, є і другий варіант розвитку подій - "до Криму спустять людини з Києва, а звільнене місце віддадуть Яцубі".

В оточенні Яцуби вважають, що втілитися в життя можуть обидва варіанти.

"З одного боку Яцуба хотів повернутися до Києва, він втратив інтерес до Севастополя і всі справи перекинув на свого першого зама Савенкова. Однак пост прем'єр-міністра Криму він вважає престижним", - розповіло джерело в Севастопольській СМДА.

За його словами, якщо Яцуба стане прем'єр-міністром Криму, то в цьому кріслі він просидить тільки до парламентських виборів, за підсумками яких він розраховує стати народним депутатом України.

"Яке б рішення не прийняли в Києві, у понеділок Яцуба планує бути на своєму робочому місці - в Севастополі", - повідомило джерело.

Нагадаємо, за інформацією Независимой газеты,, наступником покійного Василя Джарти стане його колишній перший заступник Павло Бурлаков.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь