Переключиться на мобильную версию

До Умані приїхало понад 24 тисячі хасидів

На святкування іудейського Нового року (Рош-а-Шан) до Умані (Черкаська область) приїхало близько 24 тис. 404 паломники з 24-х країн світу.

Про це сьогодні повідомила прес-офіцер Уманської міської міліції Людмила Поліщук. За її словами, найбільше  прилетіло з Ізраїлю - 23 тис. паломників, 904 людини зі США, 116 – з Канади, з Франції - 194 людини.

Вона також зазначила, що цього року приїхало на 1 тис. паломників більше, ніж у 2010 році.

Водночас секретар Добродійного фонду брацлавських хасидів Шимон Бускіла зазначив, що за його даними до Умані приїхало близько 28 тис. паломників. "Ці люди їдуть молитися щороку, і для них немає різниці - чи є візовий режим чи немає", - сказав він.

У 2011 році Рош-а-Шана починається ввечері 28 вересня і закінчується ввечері 30 вересня.

Зараз хасиди збираються на святкову молитву.

Як повідомлялося, у неділю, 25 вересня, в Умані ВО Свобода провела акцію Умань без хасидів. Мітинг закінчився  зіткненнями з міліцією і затриманням членів партії Свобода. На сьогоднішній день, усі затримані відпущені.

У п’ятницю, 23 вересня, МВС повідомило, що Україна за порушення візового режиму і за дрібні правопорушення депортувала до Ізраїлю вісім хасидів, що прибули до Умані на святкування Рош-а-Шана (Нового року за іудейським календарем).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь