Переключиться на мобильную версию

Захист Тимошенко знайшов у матеріалах справи документи, датовані неіснуючим днем

Адвокат екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко Олександр Плахотнюк стверджує, що кілька документів, залучених до матеріалів справи, які нібито є доказом провини Тимошенко, датовано неіснуючим календарним днем - 31 квітня.
Захист Тимошенко знайшов у матеріалах справи документи, датовані 31 квітня
Захист Тимошенко знайшов у матеріалах справи документи, датовані 31 квітня
byut.com.ua

Виступаючи у дебатах, Плахотнюк озвучив усі порушення, допущені як в ході досудового, так і судового слідства, а також обґрунтував неспроможність доказів держзвинувачення у справі.

Зокрема, за словами адвоката, чотири документи, які були залучені до матеріалів справи, датовані 31-м квітня, в той час, як у календарі існує лише 30 днів цього місяця.

"Ці документи, які були оглянуті 31 квітня, були залучені до матеріалів справи 31 квітня", - сказав він, зазначивши, що ці документи не можуть бути доказами і не можуть бути технічною помилкою, оскільки дата 31 квітня стоїть не на одному документі.

"І ці 4 документи складено старшим слідчим з особливо важливих справ", - додав Плахотнюк.

Він пояснив, що це протоколи огляду низки документів і постанови про залучення цих документів до справи.

Як повідомлялося, канцлер Німеччини Ангела Меркель планує обговорити з Президентом України Віктором Януковичем під час зустрічі на цьому тижні у Варшаві перебіг судового процесу над Тимошенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь