Переключиться на мобильную версию

УП: Грищенко переконаний, що процес над Тимошенко не завадить підписати Угоду про асоціацію з ЄС

Глава МЗС України Костянтин Грищенко переконаний, що судовий процес над екс-прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко не вплине на підписання угоди про асоціацію з ЄС. Про це Грищенко сказав в інтерв’ю У.
Грищенко: Процес над Тимошенко не завадить підписати Угоду про асоціацію з ЄС
Грищенко: Процес над Тимошенко не завадить підписати Угоду про асоціацію з ЄС
Фото прес-служби президента


"Стратегічна вага цих питань несумірна в принципі", - сказав він.

Грищенко зазначив, що проведені ним нещодавно у Страсбурзі зустрічі з представниками усіх основних політичних груп Європейського парламенту показали, що сьогодні існує широкий консенсус стосовно необхідності швидкого завершення переговорів щодо угоди про асоціацію.

"Я вважаю, що на цій стадії жодні політичні міркування не повинні впливати на підготовку і парафування документа", - додав міністр.

Він зазначив, що у європейців сьогодні є усвідомлення того, що саме ця угода стане важливим елементом досягнення тих цілей, які ставлять перед собою як європейські, так і українські політики заради зміцнення принципів демократії і верховенства права у нашій країні.

"Сьогодні в Європі є очевидна тенденція до притягнення до відповідальності керівників держав і урядів, міністрів, інших високопосадовців. Такі процеси відбуваються у Франції, Хорватії, Ісландії, Угорщині... Причому розслідування ведеться і щодо інколи досить віддалених у часі рішень. Отже події в Україні цілком співзвучні цьому тренду", - заявив Грищенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь