Переключиться на мобильную версию

Суд у справі Тимошенко продовжиться завтра. Автозак з екс-прем’єром вирушив до СІЗО

Засідання Печерського районного суду Києва у газовій справі щодо екс-прем’єра Юлії Тимошенко продовжиться 29 вересня о 09:30.
Суд у справі Тимошенко продовжиться завтра
Суд у справі Тимошенко продовжиться завтра
byut.com.ua

До вечора середи адвокат Тимошенко  Олександр Плахотнюк завершив виступ у судових дебатах.

На завершення свого виступу він заявив: "Усе розслідування кримінальної справи щодо Тимошенко з самого початку проводилося з грубим порушенням законодавства, і в суді відбувалося те ж саме".

"На жаль, даний судовий процес відбувався як певне змагання, але не прокуратури з адвокатами, а суду з адвокатами. Тимошенко має бути виправдана з причини відсутності в її діяльності складу злочину", - сказав адвокат.

Таким чином, на засіданні у середу в судових дебатах виступили два адвокати Тимошенко: Юрій Сухов і Плахотнюк. Як очікується, у четвер виступить ще один адвокат Микола Сірий і захисники екс-прем’єра - її чоловік Олександр Тимошенко і дочка Євгенія Карр. Після цього за процедурою виступить сама підсудна.

Тим часом, автозак з Тимошенко залишив подвір’я Печерського райсуду. Спочатку з центральної арки будівлі біля суду на Хрещатик виїхала одна машина в оточенні співробітників Беркута. Потім відразу із запасного виїзду виїхала друга машина. У якій з них знаходилася Тимошенко, невідомо.

Прибічники екс-прем’єра біля центрального виїзду зустрічали машину гаслами на її підтримку.

Як повідомлялося, захист Тимошенко заявляє, що 4 документи, які містяться в матеріалах кримінальної справи проти неї, датовано 31 квітня 2011 року - днем, якого немає у календарі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь