Переключиться на мобильную версию

Сьогодні Україна вшановує пам'ять жертв Бабиного Яру

Сьогодні, 29 вересня, в Україні вшанують пам'ять жертв Бабиного Яру. Саме в цей день 1941 року в урочищі на околиці Києва почалися масові розстріли мирного населення і військовополонених.
Янукович: Важко збагнути те, що сталося в Бабиному Яру
Янукович: Важко збагнути те, що сталося в Бабиному Яру
president.gov.ua

Тільки в перші два дні тут розстріляли близько 34 тисяч євреїв - майже все єврейське населення Києва. В цілому, згідно з різними підрахунками, в Бабиному Яру в 1941-1943 роках німці розстріляли від 70 до 200 тисяч осіб - євреїв, циган, радянських активістів, членів ОУН та інших.

Заходи, присвячені 70-ій річниці трагедії Бабиного Яру, відбудуться сьогодні в Києві та Єрусалимі. В Україну для участі в них прибуде представницька делегація Ізраїлю.

Президент України Віктор Янукович звернувся до громадян у зв'язку з 70-ою річницею трагедії Бабиного Яру. "Наш народ пройшов через багато страждань, пережив Голодомор і виніс тягар Великої Вітчизняної війни. Бабин Яр був однією з найстрашніших трагедій минулого століття. Важко збагнути те, що сталося в Бабиному Яру. Важко знайти слова, щоб висловити всю глибину нашого співчуття і скорботи", - заявив Янукович.

"Україна йде європейським шляхом. Ми будуємо наше суспільство на основі принципів демократії, гуманізму, толерантності та соціальної справедливості. В ньому немає місця для расового насильства та агресії. Шовінізм, ксенофобію і нетерпимість не можна побороти тільки силовими методами або політикою. Боротьба з цим злом повинна проходити через душу кожного з нас", - додав він.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь