Переключиться на мобильную версию

Луценко: Позбавлення волі Тимошенко призведе до тоталітаризму в Україні

Сьогодні, 29 вересня, екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив, що позбавлення екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко свободи призведе до міжнародної ізоляції України і встановлення в країні тоталітаризму.
Луценко переконаний, що рішення стосовно Тимошенко дасться взнаки Януковичу
Луценко переконаний, що рішення стосовно Тимошенко дасться взнаки Януковичу
Фото Таїсії Стеценко/Корреспондент.net

Як повідомив один з адвокатів, Луценко нагадав, що з моменту приходу до влади Президента України Віктора Януковича він заявляв, що, судячи за тенденціями, у нової влади три головних завдання: "брехати, красти і розправлятися з опонентами".

"На жаль, прогноз виявився на 100% вірним", - зазначив Луценко.

За його словами, позиція Генеральної прокуратури щодо покарання Тимошенко "продиктована з Адміністрації Президента на виконання вказівки Януковича".

"Ця подія - остаточне зривання маски. Тому і в українців, і в зарубіжних оглядачів зникають останні ілюзії про характер української влади, яка, незважаючи на закон і совість, відверто перетворилася на авторитарний режим Януковича", - наголосив екс-міністр внутрішніх справ.

За словами його адвоката, Луценко переконаний, що рішення стосовно Тимошенко дасться взнаки Януковичу і виконавцям його волі.

"Але, на жаль, ця розправа над лідером опозиції завдасть серйозної шкоди Україні - аж до міжнародної ізоляції і безконтрольного скочування у прірву тоталітаризму", - процитував слова Луценка його захисник.

Нагадаємо, сторона державного обвинувачення в газовій справі пропонує Печерському районному суду Києва засудити Тимошенко до семи років позбавлення волі.

Захист Тимошенко вкотре просить суд винести обвинуваченій виправдувальний вирок і звільнити підсудну з-під варти.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь