Переключиться на мобильную версию

Янукович наполягає, щоб в Угоді про асоціацію була закріплена перспектива членства України в ЄС

"Угода про асоціацію (України - ЄС) є для нашої держави дуже важливою, і ми наполягали і будемо наполягати на тому, щоб у цій угоді була відображена перспектива України вступу до Європейського Союзу", - сказав він на брифінгу в четвер у Варшаві після заве.
Янукович зустрівся з Туском
Янукович зустрівся з Туском
president.gov.ua

Янукович наголосив, що українська сторона усвідомлює всі майбутні складнощі, пов'язані з ратифікацією відповідних документів у національних парламентах.

"Ми чудово розуміємо, що під час ратифікації цих угод ці питання будуть обговорюватися в кожній з європейських країн, парламентами цих країн і це питання буде дуже чутливим для наших сторін", - сказав Президент України.

При цьому Янукович зазначив, що переконаний у тому, що партнери України в Європі, особливо польські друзі, "з розумінням ставляться до того прогресу, який зараз є на цьому шляху".

Президент України висловив впевненість у тому, що проведення саміту Східне партнерство відкриє новий шлях для розвитку торгово-економічних відносин, євроінтеграційних процесів в Україні.

Як повідомлялося, раніше комісар Євросоюзу з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що в Угоді про асоціацію не буде згадки про перспективу членства України в ЄС.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь