Переключиться на мобильную версию

Людмила Янукович: У нас немає в роду вчителів, але я - вчитель російської мови, що не відбувся

Дружина Президента України Людмила Янукович привітала працівників сфери освіти Донецької області із Днем учителя.
Дружина Януковича розповіла педагогам, як мріяла стати вчителем: Але похвалитися нічим
Дружина Януковича розповіла педагогам, як мріяла стати вчителем: Але похвалитися нічим
ostro.org

Урочисте зібрання пройшло в четвер, 29 вересня, у Донецькому національному академічному українському музично-драматичному театрі.

Першу леді біля входу в театр зустрічали Донецький міський голова Олександр Лук'янченко, начальник управління освіти Донецької облдержадміністрації Юрій Соловйов, губернатор Донецької області Андрій Шишацький та голова Донецької облради Андрій Федорук.

У кінці урочистих зборів Людмилу Янукович запросили вийти на сцену і привітати вчителів з їхнім професійним святом. Попередньо отримавши благословення у священослужителя, перша леді звернулася до педагогів.

"Тут стоять люди, які віддали не в одному поколінні, а у двох, трьох і чотирьох усю свою життєву силу, всі знання ... Мені, на жаль, похвалитися нічим - у нас немає в роду вчителів", - сказала вона.

"Я стою перед вами і хочу зізнатися і покаятися, - звернулася Людмила Янукович до присутніх - Я хочу сказати, що в таємниці, в душі я - вчитель російської мови, що не відбувся. Я вам всім низько вклоняюся ... У ті роки, коли я вчилася, коли всі школярі ходили в одній коричневій формі і з великими бантами, вчитель був не просто людина, а супер-людина, щось неземне ... ".

"Я думала, що буду вчителем російської мови та літератури. Мама хотіла, щоб я була юристом, як і вона. Але мені ця професія не подобалася. Але десь далеко, в молодості, залишилися лист Тетяни до Онєгіна, залишилися прислівникові, дієприслівникові звороти. Я десь учитель, що не відбувся", - сказала вчителям дружина Януковича і розплакалася. Зал зустрів її слова бурхливими оплесками. "Спасибі, що ви мене розумієте", - подякувала вона педагогам.

"Напередодні зими хочу побажати теплого дому, на столі хліба, сала і ще хто чого забажає. Бажаю всім-всім молитися, вірити, сподіватися, терпіти, прощати і любити", - побажала перша леді вчителям.

Як повідомлялося, дружина президента носить годинник Breguet Reine de Naples вартістю близько 30 тисяч доларів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь