Переключиться на мобильную версию

Львівська міськрада розпустила міськвиконком

Сьогодні, 29 вересня, Львівська міськрада прийняла рішення розпустити виконавчий комітет.
Львівська міськрада розпустила міськвиконком
Львівська міськрада розпустила міськвиконком
Корреспондент.net

За таке рішення проголосували у четвер 59 депутатів міськради.

Ініціатором розпуску міськвиконкому стала фракція ВО Свобода  після тривалих дебатів з приводу відміни подвійної ставки тарифу на тепло.

Лідер фракції ВО Свобода Руслан Кошулинський заявив, що виконавчі органи Львівської міськради не доклали достатньо зусиль для того, щоб відмінити подвійну ставку тарифу на тепло для жителів Львова, тому роботу виконкому слід визнати незадовільною і розпустити його.

Перший заступник мера Львова Олег Синютка під час виступу на сесії міськради заявив, що виконком не може відмінити подвійний тариф, оскільки влада міста зараз взагалі не має таких повноважень - тарифи на тепло формуються централізовано, на рівні Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ).

Не зважаючи на критику з боку інших фракцій, ВО Свобода, складова більшість депутатів, проголосувала за розпуск виконкому.

Міський голова Львова Андрій Садовий ніяк не відреагував на таке рішення ради, а запропонував перейти до розгляду наступного питання порядку денного.

Нагадаємо, в середині вересня виконавчий комітет Львівської міськради за ініціативою мера Андрія Садового затвердив  постанову Про акустичний режим у центральній частині міста.

***

У Львівській міськраді 90 депутатів. Фракція ВО Свобода нараховує 53 депутати.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь