Переключиться на мобильную версию

Держзвинувачення заявило, що захист Луценка тисне на свідків

Сьогодні, 29 вересня, державний обвинувач у справі колишнього глави МВС Юрія Луценка Віктор Клименко заявив, що захист екс-міністра ставить багаточисельні запитання свідкам, які інколи повторюються, з метою отримати бажану відповідь.
Держзвинуваченню не подобається, що захист Луценка ставить свідкам запитання
Держзвинуваченню не подобається, що захист Луценка ставить свідкам запитання
Корреспондент.net

"Подібна поведінка може бути розцінена як тиск на свідка", - сказав Клименко.

Прокурор нагадав, що у четвер під час судового розгляду справи по звинуваченню Луценка  допитувався свідок Валерій Морецький (у 2005 році працював старшим уповноваженим з особливо важливих доручень Департаменту розвідувально-пошукової діяльності МВС України, - ред.). Під час допиту стороною захисту цей свідок став скаржитися на погане самопочуття, у зв’язку з чим була оголошена перерва.

Крім того, сьогодні суддя Сергій Вовк відмовив Луценку в задоволенні клопотання про допит як свідка прокурорів Сергія Войченка і Олександра Деркача з приводу законності отримання доказів на досудовому слідстві.

Раніше Морецький заявив у суді, що прокурори Войченко і Деркач були присутні під час його допиту і чинили на нього тиск.

Луценко заявив, що заслухавши прокурорів, можна встановити законним чи незаконним чином збиралися докази на досудовому слідстві. За його словами, якщо з’ясується, що докази збиралися протизаконним способом, їх не слід брати до уваги.

Звертаючись до суду, екс-міністр підкреслив, що буде змушений подавати клопотання про висловлення недовіри усім трьом прокурорам з боку звинувачення, "які на очах у всіх перекручували факти, вводячи суд в оману".

Нагадаємо, сьогодні, Печерський районний суд Києва не задовольнив клопотання екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про відведення одного з державних обвинувачів, прокурора Євгена Зінченка.

Крім того, сьогодні свідок, який працював у 2005 році старшим уповноваженим по особливо важливих дорученнях Департаменту розвідувально-пошукової діяльності МВС України Валерій Морецький заявив, що не говорив на допиті у Генпрокуратурі про те, що вказівки про прийом на роботу Приступлюка виходили від тодішнього глави МВС Луценка

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь