Переключиться на мобильную версию

Тимошенко завершила виступ у суді: Я не проситиму помилування

Екс-прем’єр України Юлія Тимошенко завершила свій виступ у судових дебатах. Засідання у газовій справі продовжиться 30 вересня о 09:00.
Тимошенко завершила виступ у суді
Тимошенко завершила виступ у суді
byut.com.ua

Під час своєї промови Тимошенко заявила, що не має наміру просити про помилування ні за яких умов, навіть якщо з відповідною пропозицією виступить Президент України Віктор Янукович.

"Ні за яких обставин, ніколи, ні за яким помилуванням я не звернуся", - сказала вона.

Підсудна підкреслила, що інакше "це буде визнанням диктатури". "І нехай він (Президент) такі плани навіть не будує", - додала вона, підкресливши, що, за її даними, глава держави має намір звернутися із пропозицією помилувати її після оголошення звинувачувального вироку.

Тимошенко переконана, що звинувачувальний вирок їй сильно вдарить по іміджу Януковича. "Це буде вирок усій системі правосуддя… силовим структурам… буде тавро, що ви сфальсифікували справу. Це буде вирок Януковичу, поставлено тавро на лобі, що він диктатор. Це буде вирок Україні", - сказала екс-прем’єр.

"Для чого це робить Янукович? Є кілька завдань. Перше - зробити політичне поле неконкурентним", - заявила підсудна.

Тимошенко зазначила, що вважає себе сильним політичним опонентом і в цьому, на її думку, також переконаний Янукович.

За словами лідера Батьківщині, друге завдання, яке переслідує керівництво України, намагаючись її засудити - це "покласти на когось відповідальність" за прорахунки, зроблені керівництвом, зокрема підвищення тарифів.

Крім того, стверджує Тимошенко, Янукович газовою справою намагається пояснити, чому були підписані Харківські угоди і він "здав національний інтерес".

Тимошенко називає "мотлохом" висунуте їй звинувачення і здивована, як можна ухвалювати звинувачувальний вирок на його підставі. "Я знаю, що Вам доведеться ухвалювати звинувачувальний вирок. Це інформація з Адміністрації Президента. Але я не можу зрозуміти, як Ви це зробите усім цим мотлохом. Не знаю, як можна відверто на біле говорити чорне", - сказала екс-прем’єр, звертаючись до головуючого у справі судді Родіона Кірєєва.

Тимошенко підкреслила, що покладається не на суд, а на представників засобів масової інформації і посольств, які знаходяться у залі і "можуть оцінити інформацію об’єктивно".

Як повідомлялося, Тимошенко заявила, що звинувачення на її адресу є абсурдними і ґрунтуються на сфальсифікованих доказах.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь