Переключиться на мобильную версию

Нардеп: Більшість європейських міністрів освіти проігнорували форум Табачника

Сьогодні, 29 вересня, народний депутат України Леся Оробець заявила, що більшість міністрів освіти європейських держав проігнорували спеціалізований форум, який проходив у Києві 22-23 вересня за ініціативою міністра освіти і науки, молоді і спорту Дмитра.

"Цікава картина вималювалася. Виявляється, переважна більшість міністрів освіти європейських держав форум Дмитра Табачника проігнорувала", - повідомила Оробець на своїй сторінці у Facebook.

За її словами на форум приїхали лише три міністри з країн Ради Європи.

"Як стало мені відомо з достовірних європейських джерел, на рівні міністрів з 47 держав-членів Ради Європи були представлені Білорусь (взагалі не член РЄ), Росія, Люксембург і Угорщина. Вірменія направила заступника міністра, Чехія - представника, а Польща - власного посла в Україні", - зазначила Оробець.

Політик заявила, що подібне ігнорування могло бути пов’язане з однією з ключових тем форуму - боротьбою з ксенофобією.

"Це багато що пояснює. Зокрема те, чому список учасників форуму, який анонсувався як торжество міжнародного визнання толерантності нашого керівника Міносвіти, придбав статус мало не державної таємниці. Результат: усі три дні обговорювали ляпас дівчини, при цьому дипломатичний ляпас спробували приховати", - підкреслила Оробець.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь