Переключиться на мобильную версию

Янукович: Укладення Угоди про асоціацію з Євросоюзом - це крок до Європи

Сьогодні, 30 вересня, Президент України Віктор Янукович заявив, що укладення Угоди про асоціацію зі створенням зони вільної торгівлі між Україною та ЄС має стати знаковим етапом політичної та економічної інтеграції української держави з Євросоюзом.
Янукович серед лідерів ЄС у Варшаві
Янукович серед лідерів ЄС у Варшаві
Прес-служба Президента

"Результатом наших спільних з Європейським Союзом зусиль вже найближчим часом має стати укладення Угоди про асоціацію разом зі створенням поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Угода стане знаковим етапом повномасштабної політичної та економічної інтеграції України з ЄС", - сказав Янукович на пленарній сесії саміту Східного партнерства "у Варшаві.

За його словами, це крок до Європи, "в якій буде більше свободи. Свободи торгівлі. Свободи обміну послугами. Свободи пересування капіталу та робочої сили".

Янукович наголосив, що, наближаючись до завершення переговорів щодо Угоди про асоціацію, Україна проводить "системні структурні перетворення, спрямовані на приведення національного законодавства у відповідність з нормами та стандартами ЄС".

Крім того, за словами Президента, у цьому зв'язку комплексно удосконалюється система державного управління, модернізується економіка і вдосконалюється інвестиційне середовище.

Глава держави також відзначив важливу роль Східного партнерства в підтримці країн-партнерів у проведенні реформ, пов'язаних з виконанням майбутніх угод про асоціацію.

Крім того, він заявив, що настав час конкретних дій з метою наповнення ініціативи Європейського Союзу Східне партнерство практичним змістом.

"Упевнений, що надання Україні та іншим державам-партнерам, які досягли прогресу в зближенні з ЄС, чітких політичних сигналів щодо європейської перспективи, а також наповнення ініціативи конкретними проектами, буде запорукою успіху Східного партнерства і стане потужним імпульсом для продовження масштабних внутрішніх реформ", - зазначив Янукович.

Він переконаний, що Східне партнерство має стати важливим допоміжним інструментом в розвитку відносин України з ЄС та сприяння євроінтеграційним прагненням.

Президент також наголосив, що впровадження "принципів диференціації і" більше за більше "буде свідчити про еволюцію концепції Східного партнерства".

"При цьому Східне партнерство повинно бути далекосяжним проектом і не створювати ніяких обмежень щодо тих держав, які зацікавлені в інтеграції в Європейський Союз і готові брати на себе відповідні зобов'язання", - зазначив Янукович.

Янукович при цьому також зауважив, що "забезпечення свободи пересування наших громадян має стати одним із наріжних каменів Східного партнерства.

Програма ЄС Східне партнерство діє для шести країн СНД - Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови і України.

Нагадаємо, сьогодні Янукович заявив, що газова справа стосовно екс-прем'єра Юлії Тимошенко хвилює Європу, але він не буде коментувати хід процесу, щоб уникнути звинувачень у тиску на суд.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь