Переключиться на мобильную версию

Іващенко заявив, що не може ні сидіти, ані стояти: До мене ставляться, як до шматка м'яса

У судовому засіданні Печерського районного суду у справі колишнього виконуючого обов'язки міністра оборони України Валерія Іващенка оголошено перерву до 27 жовтня у зв'язку з погіршенням стану здоров'я обвинуваченого.
Стан здоров'я Іващенка погіршився, засідання суду перенесено на 27 жовтня
Стан здоров'я Іващенка погіршився, засідання суду перенесено на 27 жовтня
news2000.com.ua

Таке визначення винесла колегія суддів Печерського під головуванням судді Сергія Вовка суду в п'ятницю.

Суддя ухвалив таке рішення за клопотанням самого обвинуваченого, який заявив, що у зв'язку із загостренням радикуліту він не може "ні сидіти, ані стояти".

"Я звертався до лікарів вчора, позавчора, лікар у СІЗО оглянув мене. Я вже три дні в лежачому стані перебуваю. Це я кажу не для того, щоб поскаржитися, а реально боляче - такі речі симулювати неможливо, хто стикався з цим - знає" , - зазначив Іващенко.

Водночас, він повідомив, що, незважаючи на такий стан, конвой заявив йому, що оскільки є заявка на доставку на судове засідання, то "мене навіть на носилках доставлять".

"Я почуваюся погано, мені що сидіти, що стояти - все одно боляче", - сказав Іващенко на репліку голови, що він може говорити, не підіймаючись, як йому зручно.

"Я хотів би привернути увагу - до мене ставляться, як до шматка м'яса з кількома кістками! У прокурора висновок медиків є. У мене і адвокатів його чомусь немає. Ви всі втрьох (судді), включаючи прокурорів, демонструєте неповагу до мене" , - наголосив підсудний.

Вовк повідомив, що він отримав листа від керівництва СІЗО, в якому йдеться про погіршення самопочуття Іващенка.

При цьому, за його словами, в листі йдеться, що після того, як Іващенка доставлять з суду до СІЗО, його помістять в медсанчастину.

Як передають очевидці, в Іващенка дуже хворобливий вигляд.

Нагадаємо, в серпні Печерський райсуд Києва дозволив СІЗО забезпечити вивіз екс-першого заступника міністра оборони в центральну військову стоматологічну поліклініку для протезування зубів.

Іващенко перебуває в СІЗО з 25 серпня 2010 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь