Переключиться на мобильную версию

Захист Тимошенко подасть апеляцію, якщо буде обвинувальний вирок

Захист екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко має намір подавати апеляцію в разі винесення Печерським районним судом Києва обвинувального вироку.
Позбавивши Тимошенко останнього слова, Кірєєв грубо порушив законодавство - адвокат
Позбавивши Тимошенко останнього слова, Кірєєв грубо порушив законодавство - адвокат
АР

"У випадку, якщо буде винесено обвинувальний вирок, безумовно, захист буде апелювати до Київського апеляційного суду", - сказав адвокат екс-прем'єра Микола Сірий журналістам у дворі Печерського суду після закінчення суду в п'ятницю.

За словами Сірого, Тимошенко та її захист чітко виклали позицію невинності екс-прем'єра. "У цій справі немає жодного доказу, жодної підтвердженої позиції, яка б вказувала на склад злочину", - сказав він.

"Юридично законним може бути тільки одне рішення - оголошення виправдувального вироку. Але, з урахуванням того, що перед відходом в дорадчу кімнату суддя прийняв рішення не пускати людей до зали судового засідання, це рішення свідчить про те, що суддя готується винести обвинувальний вирок", - сказав адвокат.

За словами Сірого, цим рішенням суддя Родіон Кірєєв продемонстрував, що "він налаштований на звинувачувальний вирок".

Захист Тимошенко також заявляє, що суддя грубо порушив закон, позбавивши Тимошенко права останнього слова.

Як повідомив адвокат Олександр Плахотнюк, підготовка до виступу з останнім словом була дійсно необхідною, оскільки на судовому засіданні в п'ятницю була отримана нова інформація.

"У понеділок вранці вона була б готова до останнього слова, але з незрозумілих причин суддя позбавив її права на останнє слово", - сказав він.

Плахотнюк також зазначив, що не дозволивши протягом полудня підготуватися Тимошенко до виступу з останнім словом, "суддя пішов у дорадчу кімнату до 11 жовтня".

Він висловив здивування у зв'язку тим, що ті 3 години, які його підзахисна просила для підготовки, "нічого не вирішували". "Який би цей процес не був - політичний, кримінальний, але жодного разу ні одна людина не була позбавлена судом останнього слова", - наголосив адвокат.

Тобто, як зазначив Плахотнюк, позбавивши Тимошенко останнього слова, Кірєєв грубо порушив законодавство.

Нагадаємо, сьогодні Кірєєв після того, як кілька разів запропонував Тимошенко виступити із заключним словом, сказав, що виходить до дорадчої кімнати орієнтовно до 11 жовтня.

Таким чином, Тимошенко так і не виступила з останнім словом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь