Переключиться на мобильную версию

Фотогалерея: Надія вмирає останньою. Прихильники Тимошенко в облозі Печерського суду

У п'ятницю, 30 вересня, прихильники Юлії Тимошенко знову зібралися на мітинг перед входом у двір Печерського районного суду Києва і у черговий раз побилися зі співробітниками спецпідрозділу Беркут.
Внаслідок сутички прихильники Тимошенко були витіснені на вихідні позиції
Внаслідок сутички прихильники Тимошенко були витіснені на вихідні позиції
Фото Таїсії Стеценко/Корреспондент.net

Мітингувальники перекинули один із рядів огорожі, а беркутівці, які в цей час перебували під аркою, що веде у двір суду, перешкодили подальшому просуванню мітингувальників. Внаслідок сутички прихильники екс-прем'єра були витіснені на вихідні позиції, а ряд огорожі відновлений на колишньому місці.

  Надія вмирає останньою. Прихильники Тимoшенко в облозі Печерського суду

Тим часом головуючий у газовій справі суддя Родіон Кірєєв після того, як кілька разів запропонував підсудній екс-прем'єр-міністру Юлії Тимошенко виступити із заключним словом, сказав, що виходить до дорадчої кімнати орієнтовно до 11 жовтня - у цей день очікується початок оголошення вироку Тимошенко .

Сама підсудна так і не виступила з останнім словом у п'ятницю. Кірєєв неодноразово пропонував Тимошенко виступити із заключним словом, але на підготовку до нього вона просила півдня і заявляла про готовність виступити вранці, 3 жовтня. Суддя наполягав, що у підсудної було достатньо часу для підготовки. "Звертатися до суду з останнім словом - це право, а не обов'язок", - сказав він, додавши, що суд пропонує Тимошенко скористатися цим правом. Тимошенко підкреслила, що їй необхідно взяти стенограму виступів прокурора і цивільного позивача і проаналізувати їх, щоб виступити із заключним словом. "Я позбавлена ​​права готуватися до заключного слова", - сказала вона.

"У відповідь Ви вступаєте в суперечку з головуючим. Суд надає підсудній останнє слово!", - Сказав Кірєєв, на що Тимошенко йому парирувала: "Я думаю, що пан Кірєєв давно припинив виконувати норми Кримінально-процесуального кодексу ... Зараз Ви нам не дозволили підготуватися до заключного слова ... Я не можу бути з вами на рівних, мені більше нічого додати".

Якою була реакція прихильників Тимошенко, які зібралися під стінами суду, - дивіться в новій галереї Кореспондент.net.

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь