Переключиться на мобильную версию

Івано-Франківська облрада просить ВР повернути перехід на зимовий час

Івано-Франківська обласна рада просить Верховну Раду скасувати постанову про скасування переходу на зимовий час.
Івано-Франківська облрада хоче повернути перехід на зимовий час
Івано-Франківська облрада хоче повернути перехід на зимовий час
Корреспондент.net

"Просимо Верховну Раду України повернутися до розгляду цього питання і скасувати прийняту постанову", - сказано у зверненні до голови Верховної Ради Володимира Литвина, яке в п'ятницю прийняла дев'ята сесія Івано-Франківської облради.

Депутати вважають, що постанова парламенту про скасування переходу на зимовий час "веде до необґрунтованих збитків у економіці України, створить додаткове навантаження на енергетичний сектор, ускладнить міждержавні відносини з європейськими країнами, викличе незручності при спілкуванні на прикордонних територіях, ігнорує інтереси українців, які через безробіття в країні змушені працювати за кордоном".

На думку депутатів, незважаючи на заяви про європейський напрямок розвитку, "насправді найвищі органи української влади роблять кроки по віддаленню нашої країни від європейського простору".

Облрада також вважає рішення Верховної Ради "політично мотивованим, калькою відповідного рішення Державної Думи Росії, яка, на відміну від України, перебуває в іншому часовому і географічному поясах".

Ініціювала прийняття цього звернення фракція Нашої України в облраді.

Раніше повідомлялося, що Львівська обласна рада на пленарному засіданні 18 жовтня розгляне питання Про порядок обчислення часу.

Як повідомлялося, 20 вересня депутати Верховної Ради ухвалили постанову Про зміну порядку відліку часу на території України, яким скасували перехід України на зимовий час.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь