Переключиться на мобильную версию

Донецький губернатор пообіцяв чорнобильцям збереження пільг, і вони згорнули наметове містечко

Голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький запевнив чорнобильців, що їхні пільги будуть збережені, і внаслідок цього учасники акції згорнули наметове містечко, встановлене раніше біля будівлі облуправління Пенсійного фонду.
Шишацький запевнив чорнобильців у збереженні пільг
Шишацький запевнив чорнобильців у збереженні пільг
sovet.donbass.com

Про це повідомив голова Донецької облорганізації Всеукраїнської громадської організації інвалідів-чорнобильців Чорнобиль-Єдність Микола Гончаров.

За його словами, сьогодні з чорнобильцями зустрівся губернатор і переконав у тому, що Кабінет міністрів пішов на поступки.

"Ми зустрічалися з Шишацьким, ми запросили його до нас у табір. Він сам зачитував меморандум, підписаний Кабінетом міністрів про збереження наших гарантій. Нами було прийнято рішення про призупинення акції протесту", - сказав Гончаров.

Як повідомлялося, в Донецьку 28 вересня понад 350 чорнобильців з 28-ми міст і районів області встановили біля будівлі облуправління Пенсійного фонду 12 наметів на знак протесту проти ухвалення Верховною Радою законопроекту № 9127 Про гарантії держави щодо виконання судових рішень, яким передбачено скасування пільг для багатьох категорій громадян.

Напередодні прем'єр-міністр України Микола Азаров від імені Кабінету міністрів підписав меморандуми з представниками всеукраїнських громадських організацій афганців та чорнобильців щодо врегулювання питань соціального захисту цих категорій громадян.

Меморандуми передбачають створення постійно діючих Консультаційних рад між урядом і громадськими організаціями для спільного визначення подальших дій з підвищення рівня соціального захисту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь