Переключиться на мобильную версию

Експерт: Якщо реформа непопулярна, то вона погано підготовлена

Реформи в Україні, які не знаходять підтримки серед населення, погано підготовлені. Таку думку озвучив президент Центру економічного розвитку Олександр Пасхавер в ефірі телеканалу ТВі, пише видання
Експерт розповів про причини непопулярності реформ влади
Експерт розповів про причини непопулярності реформ влади
Корреспондент.net

"Якщо реформа непопулярна, то вона погано підготовлена. Якщо пояснити вам погане, то воно не стане хорошим. Ви повинні в конструкцію реформи завжди і в усьому вводити такі амортизатори, які б робили, принаймні, населення нейтральним до цих реформ. Якщо ви цього не робите, то це ваша недоробка", - сказав він.

На думку експерта, влада завжди повинна бути готова до того, щоб коригувати саму "конструкцію реформ", а не пояснення для населення.

"Якщо ж ви озброїлися гаслом: "Я роблю корисну справу, але вона непопулярна", то ви й винні", - заявив Пасхавер.

Експерт також здивувався, що влада, в силу невідомих причин, приховує механізми протидії кризовим явищам, які нібито закладені в проекті державного бюджету на 2012 рік.

"Закладені в бюджеті цифри засновані на припущенні, що кризових явищ не буде. Але тоді покажіть нам, громадянам, що буде, якщо таке падіння відбудеться. Де у вас закладені механізми амортизації? Припустимо, вони є. Які вони? Кажуть, що вони є. Але чому тоді ви від нас їх приховуєте?", - зазначив він.

Нагадаємо, 27 вересня в Донецьку біля будівлі облдержадміністрації понад 600 осіб протестували проти низки законодавчих ініціатив чинної влади, в тому числі, проти пенсійної реформи і законопроекту, що скорочує пільги для 16 категорій громадян.

Раніше, 20 вересня під стінами парламенту зібралися близько 10 тисяч осіб, які побоюються, що Верховна Рада прийме закон про скасування пільг. Кілька сотень мітингувальників знесли огорожу перед будівлею парламенту і спробували прорватися в Раду.

 

Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь