Переключиться на мобильную версию

По п'ятницях Азаров сидить у Facebook

Спілкування з прем'єром Азаровим тепер відбувається щоп'ятниці на його особистій сторінці в Facebook.
На спілкування в інтернеті відводить годину, але відповідає особисто
На спілкування в інтернеті відводить годину, але відповідає особисто
Фото Михаила Марківа

Вже зібралося 4733 користувачів, які за нею регулярно стежать. На спілкування в інтернеті Азаров відводить годину, але відповідає особисто, повідомляє Сегодня.

Вчора велика частина питань стосувалася економіки: про бюджет, торгівлі з Китаєм. Трапляються побутові та філософські. Донеччанин Дмитро Халаджі запитав про контрактників в армії: чому в 2015-му їх буде лише 80%, а не 100. Користувач Василь Гончар запросив прем'єра у вихідні піти по гриби. З 35 питань Азаров встиг відповісти на 15. Вероніка Семенова запитала, чи говорить Азаров вдома про роботу.

"Вдому про роботу я не говорю. Оскільки, здебільшого, за день отримуєш масу неприємних емоцій. І вихлюпувати ці емоції вдома - це неправильно. Один мій знайомий сказав:" Це все одно, що розвішувати брудну білизну в квартирі ". Тому вдома я розмовляю тільки про домашні справи", - написав Азаров.

Раніше результати дослідження проведеного Інформаційно-аналітичним центром Publicity свідчили про те, що політики не відповідають інтернет-користувачам. Незважаючи на мультимедійну складову у виборчих кампаніях кандидатів у президенти України, спілкування з політиками за допомогою їхніх офіційних сайтів залишається не більш, ніж рекламним ходом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь