Переключиться на мобильную версию

Московський патріарх Кирил прибув на Буковину. Його охоронятиме тисяча правоохоронців

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило в суботу прибув до міста Чернівці на заході Україні.

"Це дуже особливе місце, пов’язане з дуже непростою історією, але відзначене на диво стійким стоянням людей за віру православну", – сказав патріарх журналістам в аеропорту міста.

Як підкреслив він, саме завдяки православній вірі "в народі розвинулася особлива сила духу, і ми знаємо, що всі історичні перипетії люди переживали і перемагали саме тому, що ґрунтувалися на вірі православній".

Предстоятель побажав жителям Буковини "сходити від сили до сили, долаючи труднощі і облаштовуючи своє життя в першу чергу за законами Христовими".

Сьогодні він відвідає єпархіальне управління і здійснить всенічне бдіння у Свято-Духовому кафедральному соборі Чернівців.

Більше 1 тисячі співробітників Міністерства внутрішніх справ (МВС) будуть задіяні в охороні правопорядку під час візиту патріарха московського і всієї Русі Кирила до Чернівецької області 2 жовтня.

У неділю патріарх Кирило здійснить освячення Троїцького собору Вознесенського Банченського чоловічого монастиря та Божественну літургію, а також візьме участь у відкритті будинку дітей-інвалідів при обителі. Того ж дня він повернеться до Москви.

Чернігівська єпархія була заснована в 1941 році. Зараз вона нараховує 382 приходів, 338 представників духовенства.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь