Переключиться на мобильную версию

Чиновник з Тернопільської області підробив довідку про те, що його не існує, щоб уникнути штрафу

У Тернопільській області секретар сільради, щоб не платити штраф, підробив довідку про те, що такої людини не існує.
Тепер секретар сільради зобов'язаний виплатити штраф у розмірі 850 грн
Тепер секретар сільради зобов'язаний виплатити штраф у розмірі 850 грн
Корреспондент.net

Як повідомив прокурор Зборівського району Микола Матвійчук, спочатку санітарний лікар Зборівської районної санепідстанції склав стосовно секретаря однієї з сільських рад району адміністративний протокол за скоєне ним порушення Закону України Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Потім на чиновника було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 170 грн.

Оскільки штраф секретар ради не сплатив, незабаром на адресу сільської ради надійшла ухвала держвиконавця про стягнення з боржника в дохід держави вже 340 грн.

Тоді секретар сільради, щоб не платити гроші, виготовив і надав у відділ Державної виконавчої служби Зборівського району завідомо неправдиву довідку про те, що такої особи, як він, на території сільської ради немає. Після цього завірив документ печаткою, яку взяв у сільського голови.

Підробку викрили, після чого прокуратурою стосовно секретаря сільради було складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення за ст. 172-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення особою встановлених законом обмежень на використання службових повноважень).

Суд визнав винним державного службовця у здійсненні адміністративного правопорушення і зобов'язав його виплатити штраф у розмірі 850 грн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь