Переключиться на мобильную версию

Янукович привітав Меркель з Днем німецької єдності

Президент України Віктор Янукович привітав федерального канцлера Німеччини Ангелу Меркель з національним святом Федеративної Республіки Німеччина - Днем німецької єдності.
Янукович скерував привітання Меркель
Янукович скерував привітання Меркель
Фото прес-служби Президента України

"Об'єднання Німеччини стало визначальною історичною подією, яка надала важливий імпульс масштабним об'єднавчим процесам в Європі", - сказано в привітанні Президента.

Президент України також зазначив, що це свято німецького народу є особливо близьким і для українців, адже з падінням Берлінської стіни на Європейському континенті почалися якісно нові зміни, "створивши і ґрунт для формування молодої української державності".

"Приємно наголосити, що скоро ми будемо відзначати 20-ту річницю визнання Німеччиною незалежності України і встановлення між нашими державами дипломатичних відносин", - зазначив Янукович.

За його словами, Україна цінує довіру і взаєморозуміння, які сформувалися в українсько-німецьких міждержавних відносинах. При цьому Янукович висловив надію на те, що Федеративна Республіка Німеччина і надалі буде підтримувати Україну на шляху європейської інтеграції, перш за все щодо укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

"Користуючись нагодою, хотів би поновити Вам, вельмишановна пані Федеральний канцлер, запрошення відвідати Україну з візитом у зручний для Вас час", - вказав Президент.

Він побажав Меркель міцного здоров'я та нових здобутків у відповідальній державній діяльності, а також миру та процвітання німецькому народові.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь