Переключиться на мобильную версию

Адвокат матері Гонгадзе вважає, що суд у справі Пукача залишиться закритим

Адвокат матері Георгія Гонгадзе Андрій Федур вважає малоймовірним перехід Печерського райсуду Києва до розгляду кримінальної справи за обвинуваченням колишнього начальника департаменту зовнішньої розвідки МВС Олексія Пукача у вбивстві журналіста у відкрит.
Суд у справі Пукача відбувається у закритому режимі
Суд у справі Пукача відбувається у закритому режимі
СБУ

Про це адвокат повідомив журналістам перед початком чергового судового засідання біля Печерського райсуду Києва.

"Я думаю, жодних", - сказав Федур, відповідаючи на питання про те, які перспективи того, що справу почнуть слухати у відкритому режимі.

При цьому він зазначив, що відкритість процесу дозволила б журналістам самим оцінювати хід судового розгляду справи, а не повідомляти про нього зі слів учасників процесу.

На думку Федура, в цій справі немає матеріалів, які містять державну таємницю.

"Розглядається справа, де є величезні державні таємниці. Правда, просто ніхто не може зрозуміти, що там таке секретне, і що є державною таємницею", - сказав він.

Адвокат поінформував, що на судовому засіданні у понеділок свідчення даватиме підсудний, після чого суд розпочне допит потерпілих.

Федур також повідомив, що у справі є кілька десятків свідків, які даватимуть свідчення в суді пізніше.

Як повідомлялося, в серпні представник вдови Гонгадзе в суді Валентина Теличенко розкритикувала Печерський райсуд за закритість процесу у кримінальній справі проти Пукача.

Раніше вона висловлювала намір просити суд зробити відкритими засідання при розгляді матеріалів, які не є державною таємницею.

Досудовим слідством було встановлено, що Пукач на виконання наказів і вказівок тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших посадових осіб 17 вересня 2000 року скоїв вбивство Гонгадзе.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь