Переключиться на мобильную версию

Янукович вимагає від Азарова підвищити дисципліну членів Кабміну

Президент Віктор Янукович вимагає від прем'єр-міністра Миколи Азарова підготувати пропозиції щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності членів уряду, які ігнорують Годинe запитань до Кабінету міністрів у Верховній Раді.

Про це він сказав на засіданні Керуючої ради комітету з економічних реформ.

"Микола Янович, розгляньте це питання дисципліни на уряді, і хто з міністрів не був на цьому засіданні, і відсутні підстави не бути - вносьте пропозиції і впорядковуйте, але щоб такого більше ніколи не було. У нас не повинно бути такого!", - заявив Янукович.

Президент зазначив, що був вражений, прочитавши інформацію про те, що голова парламенту Володимир Литвин зробив зауваження уряду за відсутність його членів на засіданні Ради у п'ятницю під час Години запитань до Кабінету міністрів.

Янукович повідомив, що поспілкувався з Азаровим на цю тему, і прем'єр розповів йому, що деякі члени Кабінету міністрів втратили почуття відповідальності.

Президент підкреслив, що співпраця уряду з парламентом дуже важлива.

"Тому, Микола Янович, не опускайте голову, як кажуть, у пісок. Наводьте порядок, тому що без дисципліни у нас нічого не буде", - додав він.

Янукович зажадав, щоб на наступному засіданні уряду це питання було розглянуто.

Причому він підкреслив, що те, що сталося, повинно бути в останній раз, і така ситуація не повинна ніколи повторюватися.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь