Переключиться на мобильную версию

Guardian: Президент ЄС прогнозує підписання угоди з Україною, незважаючи на суд над Тимошенко

Європейський Союз очікує завершити підготовку Угоди про асоціацію з Україною до кінця року, незважаючи на судовий процес над колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко, заявив президент Ради ЄС Герман Ван Ромпей, пише британська газета Guardian.
Угода буде підписана, незважаючи на справу Тимошенко, пише Guardian
Угода буде підписана, незважаючи на справу Тимошенко, пише Guardian
Фото Таїсії Стеценко / Корреспондент.net

Видання нагадує, що український суддя оголосив перерву в засіданні до 11 жовтня, коли він має намір оголосити вирок суду. Раніше ЄС і США назвали цей судовий процес "політично мотивованим", а західні офіційні особи виступили із застереженнями, що такий розвиток подій може стати перепоною на шляху європейської інтеграції України.

Але на саміті Східного партнерства в Варшаві Герман Ван Ромпей заявив, що ЄС все ще очікує завершення підготовки ключової угоди з Україною до кінця поточного року.

Він зазначив, що лідери ЄС висловили стурбованість вибірковим використанням судових процедур проти членів колишньої адміністрації: "Це серйозна справа в наших відносинах, і ми дуже чітко висловили свою позицію щодо цього".

"Тимошенко була" рушійною силою "помаранчевої революції 2004 року, під час якої була переглянута перемога на" нечесних "виборах, оголошена Януковичем. Але її суперник продемонстрував політичну стійкість і завдав їй поразки на президентських виборах 2010 року", - вказує британська газета.

Як повідомлялося, процес над Тимошенко був однією з головних тем саміту у Варшаві.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь