Переключиться на мобильную версию

ПАРЄ розгляне ситуацію в Україні на зимовій сесії

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) на зимовій сесії обговорить питання про ситуацію в Україні.
ПАРЄ розгляне питання щодо України взимку
ПАРЄ розгляне питання щодо України взимку
AP

Про це повідомив член постійної делегації Верховної Ради в ПАРЄ, народний депутат України (фракція БЮТ-Батьківщина) Сергій Соболєв.

"Ще вчора бюро ПАРЄ поставило це питання на порядок денний, сьогодні відбулося голосування. 82 члени бюро проголосували за, 69 - проти того, щоб розглядати це питання терміново сьогодні", - сказав Соболєв.

Він пояснив, що для того, аби якась тема розглядалася на сесії ПАРЄ за терміновою процедурою, за його розгляд повинні проголосувати 2/3 членів бюро. "Тому це питання вирішили розглянути на наступній сесії після того, як доповідачі [по Україні - ред.] будуть описувати ситуацію в Україні, виходячи з останніх подій", - сказав Соболєв.

За його словами, йдеться про те, щоб розглянути дану тему на зимовій сесії ПАРЄ, яка відбудеться в січні 2012 року.

Соболєв також повідомив, що під час осінньої сесії ПАРЄ в рамках засідання моніторингового комітету буде розглядатися українське питання.

Він підкреслив, що на січневій сесії ПАРЄ буде запропонована до розгляду тема Верховенство права та політичні репресії в Україні.

Як повідомлялося, Бюро Парламентської Асамблеї Ради Європи не підтримало рішення про проведення в терміновому порядку дебатів з Україною, зокрема щодо справи проти Юлії Тимошенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь