Переключиться на мобильную версию

Грищенко про справу Тимошенко: Необхідно реформувати усю судову систему

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко під час виступу у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) у понеділок заявив про необхідність глибокого реформування всієї судової системи України, пославшись на газову справу щодо екс-прем’єра Юлії.

В ході виступу Грищенко  нагадав, що чинні наразі норми кримінального права, які застосовуються щодо Тимошенко були прийняті дуже давно і з тих пір не змінювалися.

"Необхідно привести це законодавство відповідно до того, чого чекають європейські країни. Але не йдеться про вирішення якогось окремого питання. Необхідні всеосяжні зміни, які декриміналізують цілу низку положень у кримінальному законодавстві", - сказав він.

При цьому Грищенко пояснив, що до роботи над цим мають бути залучені експерти, юристи, парламентарі.

"Це (внесення змін до законодавства) повинно прийматися парламентом, і, наскільки я знаю, зараз йде дуже активний процес, і ведеться інтенсивне обговорення з повним розумінням того, що окрема справа привертає дуже багато уваги, особливо до необхідності реформування нашої судової системи", - заявив міністр.

Водночас, він висловив упевненість, що дані зміни не означають, що "це повинно спричинити безкарність за дії, які несуть за собою відповідальність".

"Ми вважаємо, що у нашому суспільстві ніхто не має бути над законом, і стосовно усіх в рівній мірі повинні застосовуватися усі норми і правила", - підкреслив Грищенко.

Як повідомлялося, Міністерство закордонних справ вважає неправдивою інформацію про намір ПАРЄ провести термінові дебати щодо України на сесії, яка проходить у  Страсбурзі 3-7 жовтня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь