Переключиться на мобильную версию

Сьогодні Брати Капранови представлять у Києві новий роман

Сьогодні, 4 жовтня, відомі українські письменники Брати Капранови представлять у Києві свій новий роман Щоденник моєї секретарки.
Брати Капранови випускають роман про події 2004 року
Брати Капранови випускають роман про події 2004 року
Фото надане книжковим магазином Є

Щоденник моєї секретарки - психологічний роман, події якого розгортаються у 2004 році.

"За завісою, яку відкриває нам головний герой, представник так званої "еліти", все як на долоні: політика, бізнес, хитромудрі схеми, гроші, хабарі, підстави, шоу-бізнес, коханки ... Це - своєрідне щеплення для читачів, щоб вони могли бачити нашу державу такою, якою вона насправді є, а не такою, якою її нам показують", - сказано в анотації до книги.

Я-Корр: Вечір з Братами капрановими

Одного разу світ головного героя роману Щоденник моєї секретарки починає руйнуватися - настає час великого бізнес- і політичного переділу, гаряче літо 2004-го ...

"Усі факти, які описані в романі, є справжніми. Але всі герої є вигаданими. Збіги, здогади, у тому числі і правдиві, ми залишаємо повністю на совісті читача", - попереджають автори.


Фото надане книжковим магазином Є
Фрагмент обкладинки книги Щоденник моєї секретарки


Презентація книги Щоденник моєї секретарки відбудеться сьогодні, 4 жовтня, о 18:00 у книгарні Є (ст. м. Золоті ворота, вул. Лисенка, 3). Вхід вільний.

Крім Братів Капранових, на презентації будуть присутні також журналіст і телеведучий Андрій Куликов та письменниця Мила Іванцова.

Нагадаємо, що нещодавно в Києві пройшла презентація нової книги української поетеси Ліни Костенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь