Переключиться на мобильную версию

Глава МЗС Польщі: ЄС міг би скасувати візи для українців через кілька років

Європейський Союз у разі виконання Україною всіх необхідних умов запровадження безвізового режиму, міг би скасувати візи для українців через кілька років.
Глава МЗС Польщі дав свої прогнози про скасування віз для українців
Глава МЗС Польщі дав свої прогнози про скасування віз для українців
АР

Таке припущення зробив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський.

Він назвав нелегким виконання всіх умов, зазначивши, що реальні терміни залежатимуть від ефективності дій української влади.

"Це все зараз у руках України", - сказав він, коментуючи заяву глави українського МЗС Костянтина Грищенка про можливість введення безвізового режиму для українців з Євросоюзом через 2-3 роки.

Глава МЗС Польщі, лідери Євросоюзу на саміті Східного партнерства минулого тижня у Варшаві запевнили, що не будуть блокувати скасування віз для України після виконання нею підписаного восени 2010 року плану дій у цій сфері.

Сікорський серед важливих кроків, які необхідно здійснити для скасування віз, назвав введення біометричних паспортів, створення бази виданих паспортів, контроль над перетином кордону, виконання угоди про реадмісію та інших спільних документів.

При цьому Сікорський додав, що Польща, яка в 2007 році приєдналася до Шенгенської зони, готова поділитися своїм досвідом з Україною.

За його даними, досвід інших держав, які вже мають безвізовий режим, свідчить, що виконання всіх умов можливо протягом кількох років.

Як повідомлялося, глава МЗС України Костянтин Грищенко прогнозує введення безвізового режиму України з Європейським Союзом до 2015 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь