Переключиться на мобильную версию

Єфремов: Законопроект Януковича про декриміналізацію можуть серйозно доопрацювати

Президентський законопроект Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності) може бути серйозно доопрацьований до другого читання, прогнозує лідер фракції Партії.
Законопроект Януковича Рада підтримає в першому читанні у середу?
Законопроект Януковича Рада підтримає в першому читанні у середу?
partyofregions.org.ua

На брифінгу у вівторок депутат зазначив, що вищевказаний законопроект Верховна Рада підтримає в першому читанні в середу.

"Що стосується документів щодо декриміналізації (низки статей Кримінального кодексу України), то шанси отримати підтримку завтра у президентського законопроекту є", - сказав він.

При цьому Єфремов наголосив, що на сьогоднішній день до даного законопроекту депутати висловлюють досить серйозні зауваження.

У зв'язку з цим депутат прогнозує, що до другого читання президентський законопроект може бути "досить серйозно допрацьовано".

Нагадаємо, раніше керівник Головного управління з питань судоустрою Адміністрації Глави держави Андрій Портнов заявив, що стаття Кримінального кодексу України, за якою висунуто обвинувачення екс-прем'єр-міністру Юлії Тимошенко в газовій справі, не підлягає декриміналізації в президентському законопроекті, оскільки даний документ переслідує інші цілі.

Однак заступник голови Партії регіонів Дмитро Шенцев заявив, що регіонали готові розглянути можливість декриміналізації ст.365 КК, за якою звинувачують Тимошенко, якщо вона відшкодує збиток.

У парламентській фракції БЮТ-Батьківщина дану заяву назвали фарсом і торгами, які принижують Тимошенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь