Переключиться на мобильную версию

Азаров пояснив, навіщо йому нові форми комунікації

Сьогодні, 4 жовтня, прем'єр-міністр Микола Азаров під час спілкування з блогерами заявив, що уряд шукає нові форми комунікації, щоб роз'яснити суспільству суть проведених реформ.
Азаров хоче розповідати про реформи, за допомогою нових комунікацій
Азаров хоче розповідати про реформи, за допомогою нових комунікацій
Скріншот з особистої сторінки Миколи Азарова на Facebook

"Це особливо актуально в період реформування суспільства ... Ми хочемо знайти форму спілкування. Тому я витрачаю час на Facebook, і я задоволений, що із сотні виходів є добрий десяток цікавих пропозицій. Над ними можна подумати", - пояснив Азаров.

Він зазначив, що владі абсолютно справедливо дорікають в недостатній комунікації з суспільством, "що реформи, які ми проводимо, мало роз'яснюються".

Хоча, за його словами, влада проводила широке роз'яснення пенсійної реформи.

"Були тисячі поїздок, тисячі зустрічей. А у суспільства залишилося відчуття, що з ним не погодили (проведення реформ, - ред.). Яким чином це заповнити?" - запитав Азаров.

Чиновник наголосив, що у зв'язку з критикою дій влади "залишається відчуття, що все робимо не так".

"Податкова реформа погана, пенсійна реформа погана, земельна реформа погана. Добре. А як би ви це зробили? Підкажіть", - сказав прем'єр-міністр.

Однак, за його словами, окрім критики, конструктивних пропозицій щодо реформування не надходить.

"Коли починаєш питати - у відповідь нічого ... Наприклад, охорона здоров'я. Абсолютно неефективна система охорони здоров'я в Україні. Але як тільки ми починаємо щось змінювати - нариваємося на шквал критики. Але якщо нічого не робити, ми нічого не змінимо", - додав Азаров.

На сьогоднішній зустрічі серед блогерів прийшли на зустріч з Азаровим присутні Вахтанг Кіпіані, Богдан Логвиненко, Артур Оруджалієв.

Нагадаємо, тепер спілкування з прем'єром Азаровим відбувається щоп'ятниці на його особистій сторінці в Facebook.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь