Переключиться на мобильную версию

Литвин відхрестився від нової двометрової огорожі біля будівлі парламенту

Голова Верховної Ради Володимир Литвин зазначає, що парламент не має відношення до встановлення двометрової огорожі біля будівлі парламенту.
Литвин заявив, що не має відношення до паркану
Литвин заявив, що не має відношення до паркану
glavnoe.ua

"Я повинен вам сказати, що після того, як зламали той маленький парканчик, який був біля Верховної Ради і до якого мала відношення Верховна Рада, ми ніяким чином і нічого не робили і не збираємося надалі робити", - сказав він.

Спікер підкреслив, що є прихильником можливості доступу виборців до депутатів у будівлі парламенту. Причому Литвин не зміг відповісти на питання, хто встановив огорожу, проте зазначив, що звернеться з відповідним запитом для з'ясування цього.

У свою чергу голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов повідомив журналістам, що до встановлення паркану біля парламенту депутати не мають ніякого відношення.

"Якщо керівники правоохоронних органів в силу якихось причин, скажімо, якісь вимоги пропонують, або господарські структури ставлять якісь речі, то це вже точно не рішення депутатського корпусу ... І, запевняю вас, ми не маємо до цього ніякого відношення", - підкреслив Єфремов.

 Водночас він підкреслив, що керівництво парламенту буде вивчати це питання і прийме відповідне рішення.

Нагадаємо, що у серпні повідомлялося, що між Маріїнським парком і площею перед Верховною Радою був встановлений масивний паркан висотою близько 2,5 м.

Причому голова Верховної Ради Володимир Литвин тоді також заперечував, що паркан, який з'явився перед будівлею парламенту з боку Маріїнського парку, був встановлений за ініціативою Ради.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (1)
bukvar  (аноним)  05.10.2011, 09:30
Оценка:  0
bukvar
у нас не депутати, а священні корови, яких трогати не можна, а насправді здебільшого одне бидло.
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь