Переключиться на мобильную версию

Громадянам Молдови більше не потрібно буде підтверджувати платоспроможність при в'їзді в Україну

Україна має намір виключити Молдову з переліку країн, громадянам яких необхідно підтверджувати свою платоспроможність при в'їзді на територію України, заявив прес-секретар Міністерства закордонних справ Олександр Дікусаров.

Так, чиновник заявив, що в ході візиту в Україну в. о. президента Молдови, голови парламенту Маріана Лупу у відповідь на клопотання молдавської сторони було підтверджено, що Кабінет Міністрів найближчим часом затвердить відповідне рішення.

Крім того, за словами Дікусарова, в ході візиту українська сторона висловила готовність ратифікувати найближчим часом протокол про внесення змін до угоди між урядами України і Молдови про взаємне визнання прав і регулювання відносин власності від 1994 року.

Варто також зазначити, що українська сторона порушила питання прискорення ратифікації Молдовою угоди про співробітництво щодо забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин.

Зокрема, сказав Дікусаров, були досягнуті домовленості про необхідність активізації демаркації україно-молдовського кордону на рівні експертів і спільної україно-молдовської демаркаційної комісії.

Нагадаємо, що Молдова впевнена, що у відносинах з Україною можна знайти компромісне вирішення всіх спірних питань, і вважає, що координація з Україною зусиль в євроінтеграції сприятиме прискоренню цього процесу для обох країн.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь